درب ضد سرقت

درب ضد سرقت از چند لحاظ مهم بوده و دارای اهمیت است: کیفیت، همانگونه که از نام این نوع درب مشخص است، کاربررد اصلی این درب ضد سرقت بودن و مانع از ورود سارقان بوده و ایجاد امنیت قاطع برای منزل یا اداره شما می باشد. امنیت یک درب ضد سرقت به سه بخش اساسی آن بستگی دارد، سه بخش چهار چوب ضد سرقت، درب ضد سرقت و یراق آلات ضد سرقت ، چهار چوب ضد سرقت از ورقه های فولادی با ضخامت بالا تولید میشوند که قابلیت مقاومت بسیار بالایی در برابر برش، ذوب و سوراخ کردن را دارا می باشد. این ورقه های فولادی باعث سنگین شدن درب و افزایش قیمت درب ضد سرقت می شود. بدنه ی درب ضد سرقت دارای هسته ای از جنس ستونها، میله ها و ورقه های فولادی یک، دو و سه لایه می باشد که مانع از ورود هر گونه سارقی از داخل آن میشود، استحکام این بدنه باعث می شود که سارقان برای سوراخ کردن یا برش آن زمان بسیار زیادی را صرف کنند که عملا در سرقت ها اینکار عملی نمی باشد و به همین دلیل سارقان از این کار اجتناب میکنند.ضخامت و تعداد لایه های ورقه های فولادی باعث تغییر محسوسی در وزن و قیمت تمام شده ی درب ضد سرقت می شود و این موضوع به سفارش مشتریان متغییر میباشد. این بدنه با ورقه هایی زیبا از چوب یا مصنوعات چوبی پوشانده می شود. بخش سوم درب ضد سرقت یراق آلات می باشد، یراق آلات شامل قفل ضد سرقت دستگیره ضد سرقت و لولاهای درب می باشد.


درب ضد سرقت، درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت پرینتی

درب ضد سرقت پرینتی

درب ضد سرقت پرینتی با زیبایی و جلوه خاص با طرح های مختلف و متنوع

اطلاعات بیشتر
درب ضد سرقت، درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت لوکس، ایرانی و ترک با ظاهری شیک و قیمت ارزان

اطلاعات بیشتر


قیمت درب ضد سرقت

اگر چهار چوب بسیار محکم باشد، جنس و کیفیت بدنه ی درب عالی باشد ولی از لولاهای مناسب برای اتصال آنها استفاده نشده باشد سارقان به راحتی میتوانند درب را از چهارچوب جدا کنند و یا اگر از قفل ها و دستگیره ی غیر استاندارد استفاده شده باشد عبور از درب برا ی سارقان عملا ممکن میشود و دیگر درب ضد سرقت نخواهد بود. یراق آلات استاندارد برای درب های ضد سرقت در بازار دارای تنوع بالایی هستند از جمله یراق آلات ضد سرقت ایرانی، ترک، چینی، ایتالیایی و ... که متناسب با سلیقه و بودجه ی مشتری قابل استفاده می باشد. از بعدی دیگر، در کنار کیفیت درب ضد سرقت، زیبایی ظاهری آن نیز بسیار مهم است، مسلما ورقه های فولادی با رنگ مشکی باعث سردی رنگ منزل شده و از شیکی و زیبایی منزل یا اداره می کاهد، از این رو درب ضد سرقت را از دو طرف با انواع ورقه های چوبی و مصنوعات چوبی پوشانده می شود. روکش های انواع درب ضد سرقت از انواع ورقه های MDF،HDF و ... می باشد که با انواع رنگها و طرح ها و یا CNC زیبایی و تناسبی با دکوراسیون منزل شما خواهد داشت.

قیمت درب ضد سرقت: با توجه نکات مهمی که درباره ی ساختمان درب ضد سرقت ذکر کردیم، قیمت درب های ضد سرقت کاملا متناسب با درخواست مشتری متغییر می باشد، همچنین به دلیل اینکه مصالح اصلی درب ضد سرقت فولاد و ورقه های فولادی می باشد و قیمتها میتواند به صورت روزانه تغییر کند. یکی از مزایای خرید درب ضد سرقت از کارخانه ی تولیدی درب ضد سرقت، خرید با نازلترین قیمت معقول می باشد، کارخانه صنایع چوبی ساج به دلیل خرید های انبوه از تولید کننده گان اصلی و بدون واسطه ی مواد اولیه ی خود می تواند انواع محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان عزیز عرضه نماید.


انواع درب ضد سرقت


تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی