راهنمای خرید درب ورودی آپارتمان

چرا درب ضد سرقت بخریم؟

چرا درب ضد سرقت بخریم؟

دلایل خرید درب ضد سرقت

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که میتواند برای یک خانه رخ بدهد، بروز سرقت از آن است. طبق آمار حدود 34% سارقان از درب ورودی وارد منزل می شوند و پس از ورود در زمانی کمتر از 10 دقیقه با سرقت لوازم گران قیمت محل را ترک میکنند. که برای پیشگیری از این اتفاق شما میتوانید با نصب یک درب ضد سرقت استاندارد هر سارقی را از ورود به منزلتان (از طریق درب) منصرف کنید و یا با استفاده از حفاظ درب ضد سرقت و سایر ورودی ها بر امنیت منزل خود بیافزایید و شما می توانید با خرید محصولات درب ضد سرقت ساج در علاوه بر اینکه درب ضد سرقت ایرانی را با کیفیتی عالی و قیمت ارزان خرید میکنید بلکه طرح درب ضد سرقت را با رنگ و چیدمان منزل خود ست نموده و باعث افزایش چشم نوازی دکوراسیون داخلی و خارجی منزل خود شوید.

یکی از نکات مهم در انتخاب درب ورودی منزل اعم از آپارتمان یا منزل و یا ویلا، استحکام و امنیت آن در برابر سرقت است. شاید در ابتدا هزینه ی بیشتر برای خرید درب ضد سرقت نسبت به خرید درب های ورودی hdf بیشتر به نظر بیاید ولی با در نظر گرفتن احساس امنیت و خود امنیت درب ضد سرقت، قطعا و بدون شک خرید درب ضد سرقت کاملا توجیه پذیر است.

هر چند که مجموعه کارخانه ی تولید درب ساج، به دلایلی که قبلا به آنها اشاره شد انواع درب چوبی، داخلی و ضد سرقت را با قیمت ارزان تولید و به فروش میرساند.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی