کاربرد هانیکام در تولید انواع درب چوبی

هانیکام یا honeycomb در صنایع درب چوبی چیست

هانیکام یا honeycomb در صنایع درب چوبی چیست

همانطور که مقالات قبل اشاره شد به طور کلي ميتوان گفت که درب هاي چوبي از يک چهار چوب از جنس چوبي و دو ورق چوبي يا مصنوعات چوبي (متناسب با نوع درب) تشکيل مي شود که فضاي خالي بين آن دو ورق را در گذشته با شبکه هايي از نوع فيبر به صورت ضربدري پر مي کردند اما فيبر به خودي خود مشکلاتي داشت از قبيل اينکه اگر کل فضاي بين درب ها را ميخواستيم با فيبر پر کنيم درب چوبي بسيار سنگين مي شد که باعث کاهش عمر مفير آن مي شد، و اگر تنها بخشي از آنرا پر مي کرديم استحکام مد نظر را ايجاد نمي کرد و علاوه بر آن هم خود فيبر هزينه بر بود و هم توليد شبکه هاي فيبري کاري زمان بر بود به طوري که بايد حداقل يک نفر هر روز فقط مشغول توليد اين شبکه ها مي شد.

اما با آمدن شبکه هاي هانيکام اين مشکل تا حدود زيادي رفع شد. هانيکام يا در اصل honeycomb به معناي شانه عسل يا لانه زنبور از مصنوعات چوبي مي باشد که به نسبت فيبر بسيار سبک تر است، در راستاي طول و عرض انعطاف پذير بوده اما از جهت ارتفاع کاملا محکم است و اين باعث ميشود که فضاي خالي بين درب هاي چوبي را به خوبي پر کرده و محکم کند.

از هاني کام فقط در توليد درب هاي چوبي استفاده مي شود و در توليد درب هاي ضد سرقت کاربردي ندارد اما در توليد انواع درب چوبي کاملا کاربردي است.

نکته مهم اين است که هاني کام هم مانند اکثر فرآورده هاي چوبي در برابر رطوبت ضعيف است به همين دليل هم اگر شما درب چوبي ضد آب PVC و يا ABS خريداري کرده ايد و به هر نحوي بر روي درب خراش يا سوراخي ايجاد شده است حتما براي جلوگيري از خراب شدن درب آنرا عايق کنيد، براي اين کار مي توانيد با متخصصان ما تماس بگيريد تا شما را راهنمايي کنند و در صورت نياز درب را به کارخانه توليد درب چوبي ضد آب برده و در آنجا مراحل تعميرات را انجام دهند.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی