چوب روسی در تولید درب چوبی

اطلاعاتی درباره چوب روسی در تولید انواع درب چوبی

اطلاعاتی درباره چوب روسی در تولید انواع درب چوبی

نقش چوب روس در توليد درب چوبي چيست؟

چوب روس يا چوب روسي نوعي چوب وارداتي است که خصوصيات بسيار ايده آلي براي صنايعي از جمله ساخت درب چوب است، براي امور منبت کاري گزينه هاي بهتري از جمله چوب راش وجود دارد اما چوب روس از نظر استحکام، برش خوري، نجاري و عدم ترک خوردن در زمان خشک شدن، اين چوب ميخ خوري خوبي دارد، وزن بسيار مناسبي دارد، از ديگر خصوصيات ويژه اين چوب وجود سمقي است که در چوب به مقدار بسيار کمي وجود دارد و همان مقدار اندک مانع از نفوذ هر گونه حشره و موريانه در آن مي شود.

چوب روس مانند همه چوب ها در برابر روطوبت در بلند مدت ضعيف است که در صنعت ساخت و توليد درب چوبي آنرا با پي وي سي (PVC) و يا اي بي اس (ABS) آنرا در برابر نفوذ رطوبت مقاوم مي سازيم.

از مهمترين خصوصيات اين نوع چوب در کنار تمام خصوصيات ايده آل توليد درب چوبي، قيمت ارزان آن است که در مقايسه با ديگر چوب هاي قابل استفاده در صنعت توليد درب، اين نوع چوب داراي قيمت ارزاني است که دليلي بر ارائه درب چوبي ارزان مي شود.

اما آيا هر چوبي با نام چوب روسي، چوب خوبي است؟

در پاسخ بايد گفت که چوب روسي خود داراي چند گونه است که شناخت آنها کاري تخصصي است و همچنين بايد دانست که قيمت چوب تر و چوب خشک تفاوت فاحشي دارند که باعث مي شود که متاسفانه بعضي از همکاران با خريد چوب تر و بدون هزينه براي خشک کردن آن، از آن براي توليد استفاده ميکنند که باعث عدم کيفيت درب هاي چوبي ميشوند، در صورتي که کارخانه هايي که چوب تر خريد ميکنند داراي سالن هاي خشک کن هستند و کيفيت را فداي سود زود گذر خود نمي کنند.

در پايان اشاره بايد بدانيم که هيچ ارزانيي بي علت نيست

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی