قیمت استاندارد تولید درب چوبی

قیمت درب چوبی برای مصرف کننده

قیمت درب چوبی برای مصرف کننده

قيمت درب چوبي

قيمت فروش هر کالا و محصولي که توليد مي شود به سه بخش تقسيم مي شود:

بخش اول هزينه مواد اوليه

بخش دوم دستمزد و حق الزحمه پرسنل خط توليد

بخش سوم هزينه هاي جاري و حمل نقل( هزينه هاي جاري مانند هزينه هاي کارخانه که بر تعداد محصولات توليدي تقسيم شده و اصلاحا سرشکن مي شود)

هزينه ي مواد اوليه: قيمت مواد اوليه به دو بخش کيفيت مواد و طريقه ي استفاده از آن ها بستگي دارد ( يعني مثلا از يک تخته MDF چند درصد استفاده شده و چند درصد پرت مي شود) که هر دو عامل مستقيما به کيفيت درب هاي توليد شده تاثير گذار هستند.

دستمزد و حق الزحمه: دستمزد ها عموما طبق قانون وزارت کار و به صورت ماهيانه مي باشد يعني به تعبيري ديگر چه تيم نجاري در کل ماه 1 درب چوبي توليد بکنند و چه 1000 درب حقوق ثابتي خواهند داشت و مسلما هرچه بيشتر درب توليد بکنند هزينه توليد براي هر درب با قيمت ارزانتري انجام مي شود. اما از طرفي هم نبايد فشار زيادي به نيروهاي توليد وارد شود تا از کيفيت کار کم نشود.

هزينه هاي جاري و حمل و نقل: در ابتداي صنعتي شدن اعتقاد بر اين بود که هر چه بيشتر از منابع و دستگاه ها در کارخانه ها استفاده شود هزينه هاي سربار کمتر شده و باعث صرفه جويي و کمتر شدن هزينه ها ميشود اما زياد طول نکشيد که اين فرضيه در عمل رد شد و اين فرضيه که ميان ميزان عملکرد و ميزان توليد يک مرز استانداردي وجود دارد که حداکثر بهينگي را داراست و اين نسبت براي هر کارخانه اي متفاوت است و با فرمولهايي بدست مي آيد.

و اما چرا از ساج در خريد کنيم:

ساج در يکي از بزرگترين توليد کننده هاي انواع درب چوبي است که داراي خط توليد هاي تخصصي و مجزا براي انواع درب ها است. اين گستردگي توليد باعث شده که ساج در با قدرت خريد بالا بتواند بهترين مواد اوليه را به صورت دست اول و با قيمت توليد کارخانه خريداري بکند که اين باعث ميشود بخش زيادي از هزينه تمام شده کاهش پيدا کرده و درب ها با قيمتهاي ارزان تري توليد شوند. از آنجايي که ساج در توليد زيادي دارد و هميشه خط توليد فعال است هزينه ي دستمزد پرداختي آن بابت هر درب به حداقل قيمت ممکن مي رسد و اين نيز دليل دوم ارزان بودن محصولات ماست. و سومين دليل براي درب هاي ارزان ما، محل کارخانه هاي ساج در است که با توجه به اينکه ساج در در مناطق صنعتي و نيمه صنعتي فعال است هزينه ي کمتري براي انرژي و هزينه هاي جاري کارخانه ها پرداخت مي کند و از سمتي به دليل مستقر بودن در استان تهران که به سراسر ايران مسير هاي جاده اي و ريلي دارد هزينه ي حمل نقل بسيار کمتري نسبت به ساير توليد کننده ها در ساير استانها دارد.

سوال مهمي وجود دارد، آيا امکان توليد دربهاي چوبي ارزان تر از محصولات ساج وجود دارد؟ در پاسخ بايد گفت با توجه به توضيحاتي که در بالا ذکر شد امکان توليد درب چوبي ارزانتر از ساج در امکان پذير نيست مگر با کم کردن از کيفيت توليد که مسلما راهي بسيار نا مناسب براي ارزان کردن قيمت است.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی