درب چوبی ضد آب یا ABS چیست

ساختار درب چوبی ضد آب یا ABS

ساختار درب چوبی ضد آب یا ABS

درب چوبي ABS چيست؟

درب هاي ABS  نيز مانند ساير درب هاي چوبي متشکل از يک چهارچوب است که با دو ورقه ي چوبي پوشانده شده است و ميان آن را با شبکه هايي از جنس هاي مختلف پر کرده اند مي باشد. درب هاي چوبي ABD  بر روي دو ورق چوبي لايه اي از پليمر ABS مايع و سپس يک ورق 1.2 ميليمتري از جنس ABS پوشانده مي شود. اصلي ترين خصوصيت درب هاي ABS ضد آب وردن آنهاست که بهترين گزينه براي استفاده درب هاي سرويس بهداشتي و حمام است و همچنين مناطقي که داراي رطوبت زيادي هستند اما استفاده از آنها بعنوان درب اتاق و درب داخلي آپارتمانها هم رايج است چون اين درب ها علاوه بر ضد آب بودن ضد خش نيز هستند و در انواع طرح و رنگ نيز توليد مي شوند.

نکته اي مهم درباره اين درب ها اين است که اين درب ها به صورت کامل و سراسري با مواد ضد آب و ABS عايق شده است و اکر در هنگام نصب مجبور به تراشيدن بخشي از درب شديد حتما براي حفظ خاصيت ضد آب بودن آن آن را مجددا عايق کاري بکنيد.

کارخانه هاي درب چوبي ساج خط توليد خاصي براي توليد درب هاي ضد آب دارد به همين دليل ارزانترين قيمت را براي اينگونه درب چوبي دارند.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی