روکش PVCدرب چوبی و درب ضد سرقت

کاربرد و خصوصیات PVC در تولید درب چوبی و ضد سرقت

کاربرد و خصوصیات PVC در تولید درب چوبی و ضد سرقت

پي وي سي که از نظر شيميايي از خانواده پليمرها و کوپليمرها است که تمام آنها داراي گروه مشترک وينيل (-CH2-CH) هستند. اين پليمر ترموپلاستيک در دو نوع سخت و انعطاف­ پذير ساخته مي شود و با توجه قيمت کاملا ارزان که دارد ماده اي پر کاربرد در صنايع مختلف و مخصوصا صنعت ساختمان دارد.

در صنعت توليد درب  ا ز PVC به عنوان روکش درب هاي چوبي و ضد سرقت استفاده مي شود.

با توجه به اينکه اين محصول يک فراورده شيميايي است، در برابر روطوب عايق مي باشد و تنها نقطه ضعف آن دربرابر رطوبت نفوذ آب از قسمت هاي اتصالات و يا خراشيدگي ها است.در کارخانه ساج در براي مقابله با اين دو نقطه ي ضعف با بهره گيري از بهترين و با کيفيت ترين نوع مواد مانع از ايجاد آسيب در خراشيدگي هاي ساده شده ايم و همچنين با عايق کاري هايي که در قسمت هاي اتصالات و برش ها ايجاد کرده ايم مانع از نفوذ رطوبت از اين قسمت ها مي شويم.

نکته لازم به ذکر اين است که درب چوبي PVC کلمه اي ناقص است چونکه PVC تنها روکشي است بر روي ورقه هاي چوبي که مي تواند از جنس هاي مختلفي از جمله MDF باشد. از همين جهت در هنگام انتخاب محصول حتما به جنس آن توجه فرماييد.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی