جنس چوب درب های تمام چوبی چیست؟

جنس چوب درب های تمام چوبی چیست؟

جنس چوب درب های تمام چوبی چیست؟

همانطور که احتمالا در ساير مقالات خوانده ايد درب هاي چوبي متشکل از يک چهارچوب چوبي است که با دو ورق چوبي از جنس هاي MDF و ... و ميان آن شبکه هايي از جنس هاي مختلف است درست مي شود.

اما درب هاي تمام چوب طبق انتظار کاملا از يک نوع چوب ساخته شده و هسته اي تو پر دارد. با توجه به اينکه اين درب ها همزمان بايد داراي ظاهري شيک و زيبا باشند بايد از استحکام بالايي نيز برخوردار باشند.

براي ظاهري زيبا بايد جنس چوب به گونه اي باشد که براي عملياتهاي نجاري و پرداخت و همچنين حفظ آن ظاهر زيبا در دراز مدت، که براي اين کار چوب هاي اصطلاحا نرم بهترين چوب ها هستند.

از طرفي با توجه به اينکه اينگونه درب ها عموما براي درب هاي ورودي، لابي و خارجي آپارتماني استفاده مي شوند بايد داراي استحکام بالايي باشند  تا در برابر هرگونه نا امني مقاوم باشند و حالت ضد سرقت بودن را داشته باشند که براي اين منظور چوبهاي خشک و محکم کاربردي هستند.

و بهترين نوع چوب ها براي ساخت درب هاي تمام چوب چوب هاي از جنس روس و از گونه يولکا مي باشند، اين نوع چوب داراي استحکام و عمر بالايي هستند و مي توان نقش و نگارهايي مناسب را به صورتي مناسب بر روي آنها کنده کاري کرد.

براي اين درب هاي مي توان از رنگها و محافظهايي استفاده کرد که طول عمر و مقاومت درب را دربرابر رطوبت و حرارت افزايش داد که عموما از محافظ هاي بيرنگ استفاده مي شود تا درب اصالت چوبي بودن خود را باطرح هاي طبيعي چوب نمايان کند و زيبايي خاصي به محيط ببخشد.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی