اطلاعاتی درباره درب چوبی ABS CNC

درب چوبی پی وی سی سی ان سی چیست؟

درب چوبی پی وی سی سی ان سی چیست؟

درب های چوبی CNC با روکش PVP چست؟

در ابتدا بهتر است بدانیم که PVC چیست، PVC مخفف پلی وینیل کلراید است یک ماده پلیمری با خواص بسیار کاربردی است.

CNC نیز یک روش ایجاد طرح بر بروی چوب و ورقه های چوبی و یا MDF  است. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله CNC مراجعه کنید.

یک درب چوبی PVC در اصل یک درب با قاب چوبی بوده که فضای تهی میان آن با شبکه هایی مقاوم سازی می شوند و از طرفین با ورقه های MDF پوشانده می شوند، ورقه ها پس از انجام CNC و نصب بر روی قاب، به صورت کامل با PVC وکیوم شده و پوشیده می شود که باعث زیبایی، افزایش طول عمر، مقاومت بسیار بالا در برابر آب و رطوبت و همچنین به دلیل محبوس شدن هوای داخل آن تبدیل به یک عایق حرارتی نیز می شود.

ولی با توجه به اینکه ای درب چوبی، با ورقه های MDF پوشیده شده اند گزینه ی مناسبی برای درب های ورودی و آپارتمانی نبوده و گزینه ی زیبایی برای درب های داخلی، درب اتاق، درب سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

 با توجه به مزایای ذکر شده، این گونه درب های چوبی گزینه ی مناسبی برای درب اتاق و درب داخلی آپارتمانها می باشد.

و نکته ای که در جای خود کاملا حایز اهمیت می باشد قیمت این درب ها می باشد. که با توجه به اینکه کارخانه ساج در تولید کننده عمده این محصول می باشد در نتیجه مواد اولیه را با کمترین قیمت خریده و چون در تیراژ و به تعداد تولید می کند با مناسب ترین قیمت تولید همراه می گردد که نتیجه آن ارزان ترین قیمت ممکنه برای این محصول می باشد.

تماس با ساج در


ساج در آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تولید و فروش انواع درب های چوبی و ضد سرقت را به صورت تکی و عمده داشته و همچنین آماده عقد قرار داده و اعطای نمایندگی فعال در شهرستان های مختلف را دارد در صورت داشتن هرگونه سوالی، با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران-جاده ساوه-رباط کريم-نصير شهر-خيابان شهداي صنعت (جاده قرمز)-کوچه دوم سمت راست-پلاک 10

982156868360-70-80+

مراد نژاد : 09122172992

یاری : 09122281124

درب ضد سرقت
درب چوبی